Potencja - Powiększanie penisa

XtraSize

XtraSize

Na większość męskich przypadłości związanych z intymnością zbudowano już odpowiednie leki. Problematyczne było wyłącznie odkrycie dobrego środka zwalczającego kompleks niewielkiego członka, który rejestrowano u ponad połowy męskiej populacji. Przez wiele lat jedyną dostępną oraz skuteczną opcją była operacja. Na szczęście wraz z wkroczeniem do obrotu XtraSize wszystko się zmieniło. To tabletki na powiększenie penisa, które działają nieinwazyjnie natomiast przez to bezboleśnie i mogą być podawane u dorosłych panów w dowolnym wieku. Standardowe opakowanie przeznaczone jest na dwumiesięczny cykl kuracji bazującej na jednej tabletce dziennie. Wystarczy wyłącznie tyle, bowiem każda kapsułka zawiera w sobie aż cztery substancje czynne oraz parę pomocniczych, w tym cenne i wartościowe witaminy oraz minerały. Skład XtraSize pozwoli osiągnąć zadowalające rezultaty zwiększania członka zarówno w stosunku jego długości, jak również przede wszystkim grubości. Po dwóch miesiącach brania pigułek XtraSize można otrzymać efekty oscylujące nawet do 2-3 centymetrów więcej w obwodzie członka, czego nie zagwarantuje żaden inny suplement diety na powiększenie penisa.

Jak wiele pigułek na powiększenie penisa również i te przeszły szereg specjalistycznych, jednak przede wszystkim bardzo restrykcyjnych badań. Zanim został zaakceptowany do użytku suplement diety na powiększenie członka XtraSize musiał udowodnić swoje pozytywne oddziaływanie i skuteczny wpływ na wielkość penisa. Za to oddziaływanie odpowiada bogaty oraz dopieszczony w najmniejszym szczególe skład substancji aktywnych nabywanych między innymi z korzenia Maca oraz Tribulus Terrestris. To chyba dwie najbardziej popularne rośliny o potwierdzonym wpływie na męską intymność, których efektywność widoczna jest już od wieków. Uwzględnione w XtraSize wyciągi z tych składników przynoszą w zdrowy sposób wzrost ciśnienia krwi w organizmie i jej przekierowanie w obszar genitaliów. Takie postępowanie skutkuje z jednej strony powiększeniem ciał jamistych a tym samym rozmiarów członka, natomiast z drugiej działa ogromnie dobrze na męską potencję oraz chęć na seks. Jeżeli dorzuci się do tego ujęte w XtraSize Saw Palmetto, czyli substancję wspomagającą wydzielanie testosteronu, uzyska się mieszankę, która może sprawić prawdziwe cuda i zwiększyć penisa w zaledwie kilka tygodni. Zaś to wszystko stosunkowo niewielkim kosztem oraz przede wszystkim podczas absolutnie bezpiecznej kuracji dostępnej dla każdego. Tabletki na powiększenie penisa XtraSize można zażywać bez konsultacji z lekarzem oraz dostępne są bez recepty, jednak osoby chorujące przewlekle powinny się poradzić własnego lekarza, czy wolno im brać ten suplement.

Opinia eksperta

Mam przeszło 20 lat doświadczenia jako urolog, a nie spotkałam jeszcze pacjenta, który nie pożądałby zwiększyć swojej męskości. Nawet jeśli mówili, że są usatysfakcjonowani z długości, dało się wyczuć, że z chęcią dodaliby sobie centymetr, dwa albo pięć. W pewnych przypadkach rzeczywiście zrobiłoby to dużą różnicę, jednak wyjściem przeważnie była jedynie niebezpieczna oraz dość bolesna operacja zaś następnie długotrwałe dochodzenie do siebie. Dopóki na rynku nie pojawiły się pigułki na zwiększenie prącia XtraSize. W kręgu urologów i seksuologów od razu wzbudziły zainteresowanie, dlatego grono specjalistów odpowiednio je przebadało. I rzeczywiście wyniki gwarantowane przez producenta pokrywały się z wnioskami niezależnych badań. Co więc sprawia, iż suplement diety na zwiększenie penisa XtraSize jest specyfikiem działającym? Oraz czemu zdecydowałam się polecać właśnie te tabletki, natomiast nie inne kapsułki, których nie brakuje na rynku?
Można zacząć przede wszystkim od najistotniejszego, czyli składu XtraSize. Na opakowaniu odnajdziemy wzmiankę, iż posiada korzeń Maca, Tribulus Terrestris, l-argininę oraz do tego Saw Palmetto czyli nazwy, które przeciętnemu mężczyźnie nic nie mówią. Mi, jako urologowi, mówią za to wyjątkowo dużo, w tym dają gwarancję, iż taka mieszanka składników po prostu zadziała. Maca oraz Saw Palmetto były wykorzystywane w medycynie naturalnej do uzdrawiania męskich kłopotów z brakiem erekcji. Powodowały przyspieszenie przepływu krwi w członku oraz poprawiały erekcję. Z dodatkiem l-argininy posiadają podobne oddziaływanie, lecz wielokrotnie wzmocnione, co świadczy, że napływ krwi do ciał jamistych jest tak wysoki, iż przynosi ich naturalne zwiększenie się. Zaś stąd – o czym mówi sama anatomia oraz biologia – już prosta droga do zwiększenia rozmiaru członka. Tabletki na powiększenie członka XtraSize umożliwiają zwiększyć jego rozmiar zarówno na długość, jak i na grubość, co ma bezpośrednie znaczenie dla satysfakcji seksualnej.
Jak pokazują badania, grubsze penisy potrafią sprawić kobiecie więcej satysfakcji podczas seksu, natomiast takie dokładnie jest działanie XtraSize. Dwumiesięczna kuracja – na tyle wystarcza 60 tabletek w jednym opakowaniu – umożliwia zwiększenie rozmiaru członka bez niepożądanych wyników ubocznych. To oferta szczególnie dla panów, którzy borykali się z kompleksami na punkcie własnych penisów. Dobre rekomendacje uznają skuteczność oddziaływania suplementu. Pigułki na zwiększenie penisa XtraSize można brać od 18 roku życia. Z urologicznego punktu widzenia nie posiada przeciwwskazań do ich stosowania, jednak w przypadku dolegliwości przewlekłych np. cukrzycy bądź miażdżycy zalecam konsultację z lekarzem.

Opinie klientów

Kuba 32 lata

Zerwałem związek z powodu kompleksów na punkcie członka. Bałem się wyśmiania przez dziewczynę. XtraSize udowodnił mi, iż nie miałem się czego bać.

Wiktor 29 lat

Tabletki na zwiększenie członka? To nie mogło działać! Znałem przecież anatomię. Okazało się, iż byłem w błędzie, a obecnie mój penis jest większy.

Patryk 40 lat

Czuję znaczącą różnicę na plus. Moja kobieta zresztą dodatkowo i jest przez to niesamowicie usatysfakcjonowana.

Daniel 19 lat

XtraSize uchroniło moją męską dumę! Wystarczył miesiąc, aby mój członek osiągnął europejską średnią.

Bogdan 45 lat

Wyczekiwałem trochę na efekty, lecz nie narzekam. Są trwałe i naprawdę odczuwam, że mój członek jest większy.

Mariola 48 lat

Namówiłam na XtraSize swojego mężczyznę i aktualnie jest mi za to wdzięczny. A nasz seks mimo wieku – idealny.

Skład

– Tribulus Terrestris
– Korzeń Maca
– L-arginina
– Saw Palmetto

Udostępnij

O autorze